1 Decembrie 2008 - Camping Antosport

Post Reply
Speedy
Van / Campervan sau RV: chateau 380/1994 + Logan 1,5 DCI
Residence City: Bucuresti
Country: Romania

1 Decembrie 2008 - Camping Antosport

Post by Speedy » 02 Dec 2008, 10:37

1 Decembrie 2008 a fost prima mea iesire cu Campervan,am cunoscut oameni,locuri si prieteni noi,m-am distrat, ne-am distrat am petrecut foarte frumos, si am ramas cu amintiri de neuitat.
Copii au avut si ei parte de noutati, a fost pentru prima data cand au pus schiurile in picioare si au primit lectii de schi de la un instructor,am facut plimbari la Bran la Cheile Rasnoavei si copii s-au distrat pe partia din Poiana Brasov.Campingul Antosport mi-a placut foarte mult si cu siguranta voi mai reveni, peisaje frumoase,conditii excelente,priul care se afla in spatele campingu-lui toate sant deosebite.

Popescu CV
Van / Campervan sau RV: Mazda E2000 Campervan
Residence City: Bucuresti Tei

Re: 1 Decembrie 2008 - Camping Antosport

Post by Popescu CV » 02 Dec 2008, 16:25

:bravo :clappingyellow No comment. :clappingyellow :bravo

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Si cheful a continuat, Hîc...!

Image Image Image Image Image Image Image Image Image

va urma...

Popescu CV

Post by Popescu CV » 02 Dec 2008, 17:31

Image Image Image Image Image

Speedy

Post by Speedy » 03 Dec 2008, 00:00

Superbe fotografii,montajele video excelente, sincer in cele cateva ore de cand au fost postate le am revazut de 10 ori,pur si simplu nu mai satur parca asi vrea sa retraiesc din nou clipele petrecute acum cateva zile,pacat ca viata asta a noastra ,a pamantenilor nu are si un buton de replay sa putem sa retraim din nou clipele minuate petrecute alaturi de familie,de cei dragi si de prieteni.Sa stiti ca nu am luat/o razna ,dar nu stiu cum sa va explic cat de bine m/am simtit.Solutia o stiu, alte intalniri si petreceri de genul asta! Asta e solutia!Multumiri deosebite gazdelor si nu in ultimul rand fam. Popescu care are tot meritul pentru aceasta intalnire si care a fost nu numai participanta dar si gazda pt.ca noi ceilalti sa ne simtim bine.
Familia Dronca va multumeste si va promite ca nu scapati asa usor, o sa va mai punem la cazne din aste :clap: :clappingyellow
Locatia si conditiile oferite le/ati vazut cu totii pt. numai 30 lei/noapte,daca asi putea asi sta cel putin 12 luni pe an :clap: :clappingyellow iar daca asi scrie aici cat de bine a fost ar iesi un roman,atat de multe asi avea de spus.

P.S. mi/am schimbat tastatura am una ciudata,inca nu am inceput sa o cunosc si acum nici n/am chef si de asta scriu asa /////// se va rezolva!

Speedy

Post by Speedy » 03 Dec 2008, 00:16

Tot nu ma astampar,ma mananca limba ce sa/i faci.Nu am fost multi,chiar nu am facut inventarul :lol: poate 15 /20 pers.dar am stiut, si va asigur ca ne/am distrat cat o armata :clap:
Apropoo voi cei care veti vizualiza aceste foto ce credeti.Acum ar fi urmat semnul intrebarii.
Hai raspundeti.Astept.Haideti,haideti indrazniti care este parerea voastra.tot semnul intrebarii ar fi urmat :lol:
Stati ca am uitat ceva.Meniul 2 puncte Fasole cu carnati si ciolan afumat,ideea mea, ciorba Radauteana nota 10,frigarui, gratar,ciuperci umplute,meritul d/nei Flori Buliga,aperitive din toate alea nu stiu al cui al fost meritul ca la capitolul asta eu am fost repetent,nu corigent :lol: ,ciorba de vacuta,tot eu sant de vina,friptura de pui la cuptor,sa traiasca sotiile noastre,sarmale de nota 10 asta am auzit/o ca daca mai mancam una cred ca explodam.Ar mai fi trebuit sa fie mix de legume mexican, cu pui gatit la tigaie wok,tot ideea mea dar am renuntat,pt ca nu mai avea cine sa/le manance si m/am intors cu ele acasa,inca un pui si multa carne pt.gratar,precum si multe sticle de sucuri ca de alea de vin nu va mai spun.Cu proviziile astea cred ca faceam Craciunul,Revelionul.Sf.Vaile,Sf.ion si chiar Pastele.Nu exagerez !
Daca am omis ceva sa stiti ca va spun!

Liviu
Van / Campervan sau RV: Tabbert Comtesse

Post by Liviu » 03 Dec 2008, 12:46

Felicitari pt asa iesire reusita!!!!! Locul este de invidiat si sunt convins ca cu asa echipa, distractia nu avea cum sa lipseasca.
Si pt ca este prima data cand postez aici, vreau sa va salut pe toti si abia astept iesirile impreuna.

Liviu & Raluca Andrei + Roberta 10 ani, Laurentiu 7 ani
Mitsubishi Pajero + Tabbert Comtesse
Bucuresti
tel 0744893670

Popescu CV

Post by Popescu CV » 03 Dec 2008, 12:47

Poze facute cu telefonul mobil. Calitate slaba dar merita vazute.

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Popescu CV

Post by Popescu CV » 03 Dec 2008, 12:58

Liviu wrote:Felicitari pt asa iesire reusita!!!!! Locul este de invidiat si sunt convins ca cu asa echipa, distractia nu avea cum sa lipseasca.
Si pt ca este prima data cand postez aici, vreau sa va salut pe toti si abia astept iesirile impreuna.

Liviu & Raluca Andrei + Roberta 10 ani, Laurentiu 7 ani
Mitsubishi Pajero + Tabbert Comtesse
Bucuresti
tel 0744893670

Pacat ca nu ai putut veni. Toti ne-am simtit excelent iar copii nu mai vroiau sa plece acasa :)..
Cu siguranta vor mai fi si alte intalniri. Orice propunere este binevenita.
Alexbob (s-a inscris astazi pe forum), adica Bogdan, a fost luat de la benzinarie de Relu si Cornel si a avut curajul ca la ora 10 seara sa plece de la Busteni la Rasnov cu 2 necunoscuti si sa ni se alature.
A venit impreuna cu sotia si cei doi copii si cred ca va veni si alta data.

Speedy

Post by Speedy » 03 Dec 2008, 15:28

Bine ai venit Liviu ! :welcomewave :clappingyellow

Speedy

Post by Speedy » 03 Dec 2008, 17:30

Bine ai venit Bogdane ! :welcomewave :clappingyellow Tu ai inceput cu intilnirile si dupa aceia cu forumul :lol: Foarte bine. data viitoare vom fi mai multi, si in plus va exista si bucuria revederii,iar acum ca ne cunosti stii ca de distractie nu vom duce lipsa.Ve asteptam si la intilnirile care vor urma.

Post Reply