Revelion Antosport

Post Reply
Relu Buliga
Residence City: Bucuresti
Country: Romania

Revelion Antosport

Post by Relu Buliga » 04 Jan 2009, 17:32

Impreuna cu cativa prieteni am petrecut cateva zile la Antosport langa Rasnov
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Relu Buliga

Re: Revelion Antosport

Post by Relu Buliga » 04 Jan 2009, 17:36

urmatoarele
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Relu Deliu

Post by Relu Deliu » 05 Jan 2009, 15:33

La multi ani tuturor!

reludeliu@yahoo.com
KIA Ceed SW 1,6L HP + Beyerland 380-2
0728.899.313 0788.780.671 0723.343.915

Speedy
Van / Campervan sau RV: chateau 380/1994 + Logan 1,5 DCI

Post by Speedy » 06 Jan 2009, 10:38

La multi ani si din partea mea tuturor !
Petrecerea de revelion la Antosport - Rasnov a fost o reusita sau Super reusita am petrecut de pe 30.12.08 - pana pe 03.01.09. cinci zile de vis,petreceri, gratare, zapada,voie buna sanius,lectii de schi in Poiana Brasov,mici peripetii (pentru unii)care acum sau transformat in amintiri placute,provizii de mancare si bautura care au ramas pt.inca un revelion,artificii totul a fost perfect.
Eu am avut curajul ca sa nu-i spun nebunia sau inconstienta de a dormi impreuna cu familia cinci nopti in rulota,e drept ca m-am si pregatit corespunzator,adica avand experienta din 1 Decembrie(petrecuta tot la Antosport)cand mi-a inghetat g.p.l.-ul in butelie,acum am gaurit rulota si am tras o teava de la Trumavent care sa-mi bage caldura in compartimentul pt.butelii si nu am avut probleme cu inghetul in conditiile in care afara au fost -17 grade,iar in rulota am avut intre 25-35 grade,altfel nu cred ca as fi facut fata.
Multumiri deosebite prietenului Relu Buliga :clap: pt.efortul si reusita cu aprovizionarea,gazdelor Anto si Ioana ,lui Catalin Popescu pt.gasirea locatiei si nu in ultimul rand MIE pentru participare :lol:
In curind voi posta si fotografiile in completrea celor puse de Relu pt.a va putea face o parere cat mai reala despre aceasta reusita. :veryhappy

Speedy

Post by Speedy » 09 Jan 2009, 17:00

Salut la toata lumea !
Nici acum nu mi-a trecut entuziasmul acestor doua intilniri minunate de la Camping Antosport Rasnov 1 Decembrie si Revelionul 2009 si in urma unor discutii cu propietarii campingu-lui,Ioana si Anto pe care acum ii consider prieteni si care sunt niste oameni deosebiti de primitori si de prietenosi si toleranti fata de galagia facuta de noi, si de nelipsita GOARNA din dotare am hotarat ca si Sfintele Sarbatori de Paste sa le petrecem tot aici.Este adevarat ca este prea devreme sa deschidem un topic cu acest titlu acum,avand in vedere ca Pastele va fi 19 Aprilie si pana atunci mai avem cateva luni bune dar va scriu aceste randuri pt.a putea sa va redau si voua cititorilor un pic din bucuria si buna dispozite de care am avut noi parte la aceste minunate intilniri.

Campingul Antosport va fi COMANDAMENTUL de la RASNOV. :salute :uraaa :clap:

Relu Deliu

Post by Relu Deliu » 12 Jan 2009, 20:14

Cristi, te lauzi ca pui poze de la revelion, acum vine Pastele si.......

Speedy

Post by Speedy » 21 Mar 2009, 19:21

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

mmg
Van / Campervan sau RV: Bayerland vitesse 380/2

Post by mmg » 21 Mar 2009, 20:58

Amintiri frumoase :coolphotos :apploud Postarea si atasamentele constituie un preambul la petrecerea de paste? :lol:

Post Reply