Concediu Turcia 31 Iulie - 14 August 2016

Post Reply
dorunegru
Van / Campervan sau RV: Logan 1.6 Ambiance+Elddis Whirlwind XL
Residence City: bucuresti
Country: romania

Concediu Turcia 31 Iulie - 14 August 2016

Post by dorunegru » 11 Mar 2016, 08:55

Cum anul trecut nu am beneficiat de concediu decat cateva zile " pe furate " , anul acesta revin la obiceiul de 2 saptamani de concediu legate , si cum Grecia nu imi place vom merge din nou in Turcia unde si apa marii este mai prietenoasa din punct de vedere al gradelor . Recunosc si faptul sa imi place bucataria turceasca , pescuitul pe mare , croaziera pe Bosfor , putin bazar , si in functie de gasca mai gasim motive de distractie locale .

Camparea va fi in : http://www.semizkummocamp.com/ing-index.html" onclick="window.open(this.href);return false; , pret aprox 4 eur/pers/zi totul inclus ( curent , apa calda - rece , rulota , masina ) , un camping situat pe malul marii cu plaja proprie , magazin in incinta , in apropiere piata , brutarie , macelarie , 2 magazine alimentare , in zilele de joi targ mixt , la 3 km mall , la 40 km Istanbul , acces pentru cei cu barci pentru a le lansa la apa , scoala de surfing , samd .

Traseul propus : https://www.google.ro/maps/dir/Bucure%C ... 074853!3e0" onclick="window.open(this.href);return false;

Pentru doritori sunt deschis discutiilor . Cu 3 saptamani inaintea plecarii voi comunica administratorului nr de echipaje pentru a rezerva locuri in acelasi amplasament grupat .

cata
Van / Campervan sau RV: Mazda
Residence City: Bucuresti
Country: Romania

Re: Concediu Turcia 31 Iulie - 14 August 2016

Post by cata » 13 Mar 2016, 07:39

Din pacate eu nu pot merge nicaieri din cauza lui Rex altfel as fi venit fara ezitare. :mysterymachine
Tarife si conditii excelente. :camp
Sper sa fiti cat mai multi si sa aveti vreme frumoasa :board

dorunegru
Van / Campervan sau RV: Logan 1.6 Ambiance+Elddis Whirlwind XL
Residence City: bucuresti
Country: romania

Post by dorunegru » 13 Mar 2016, 22:02

II poti face pasaport si sa il iei cu tine . Sunt admise animale de companie , cu conditia sa fie supravegheate .

cata
Van / Campervan sau RV: Mazda
Residence City: Bucuresti
Country: Romania

Post by cata » 13 Mar 2016, 22:08

Nu cred ca suporta drumul, este prea batran, are 13 ani :(

Post Reply